Warsztaty oparte na metodzie Biegun skierowane są do różnych grup docelowych. Kładziemy w nich nacisk na zindywidualizowaną pracę, dlatego szkolenie dedykowane konkretnej grupie koncentruje się na charakterystycznych problemach i aspektach życia jej uczestników.

Fundacja Marka Kamińskiego prowadzi następujące rodzaje szkoleń:

 

Warsztaty rozwoju osobistego

13 godzinne warsztaty, podczas których uczestnicy mają możliwość przyjrzeć się swojej rzeczywistości oraz zdecydować za jakim marzeniem chcą podążać. Takie marzenie przekuwamy na rzeczywisty cel oraz układamy do niego drogę realizacji. Metoda Biegun to wspaniały zestaw narzędzi, który dzięki realnym przykładom z życia Marka Kamińskiego, Janka Meli, Patrycji Janiszewskiej trenerów i jak się okazuje na warsztatach uczestników, nadaje nowy wymiar dążeniu do osiągnięcia swojego celu.


 Kalendarium najbliższych warsztatów:

  

Szczegółowy opis znajduje się na stronie warsztaty.kaminski.pl


Program Szkolenia Trenerów Metody Biegun

Program ten jest skierowany do osób, które chcą się rozwijać oraz pracować z nami i samodzielnie metodą Biegun. Zależy nam na szerzeniu idei metody wśród dorosłych, młodzieży, dzieci oraz kadry nauczycielskiej.

Program składa się z 4 stopni rozwoju:

I - warsztat rozwoju osobistego z metodą Biegun - by poznać ideę metody i sprawdzić jak oddziałuje na mnie

II - warsztat rozwoju umiejętności trenera metody Biegun - przygotowania do prowadzenia zajęć oraz Obozów Zdobywców Biegunów Metodą Biegun

III - praktyka w roli trenera na Obozie Zdobywców Biegunów - wyjazd na dwutygodniowy obóz w roli asystenta trenera (*otrzymanie tytuły Certyfikowanego Trenera Metody Biegun)

IV - super wizja - przeprowadzenie warsztatu rozwoju osobistego z metodą Biegun przy super wizji ze strony trenerów Fundacji (*otrzymanie tytułu Licencjonowanego Trenera Metody Biegun - możliwość samodzielnego prowadzenia warsztatów rozwoju osobistego z Metodą Biegun)


Trenerzy Fundacji Marka Kamińskiego:

Agnieszka Leśniewska - pedagog, Licencjonowany Trener metody Biegun

Anna Mikians - psycholog, Licencjonowany Trener metody Biegun

Katarzyna Kozubek, coach ICC, Licencjonowany Trener metody Biegun

Łukasz Mizeracki - psycholog, Certyfikowany Trener metody Biegun

Adrianna Karpińska - psycholog, Certyfikowany Trener metody Biegun

Iwona Puchta - pedagog, Certyfikowany Trener metody Biegun

Mirosława Walaszkowska - pedagog, Certyfikowany Trener metody Biegun

Marta Plichta - Certyfikowany Trener metody Biegun

Agata Pryśko - pedagog, Certyfikowany Trener metody Biegun


Zapraszamy do współpracy firmy i instytucje, które chcą przeprowadzić szkolenia z metody Biegun dla swoich pracowników i partnerów.

Kontakt:
Agnieszka Leśniewska
agnieszka.lesniewska@kaminski.pl
tel. 513 572 000