Kalendarium warsztatów rozwoju osobistego "Odkryj swój biegun"
- Marek Kaminski (1)

 

Szukasz nowego pomysłu na siebie? Potrzebujesz zmiany? A może jesteś trenerem i rozglądasz się za nowymi narzędziami do pracy? Jeśli na chociaż jedno z tych pytań odpowiedź brzmi TAK, to jesteś na odpowiedniej stronie 🙂 

Zapraszamy Cię na warsztat rozwoju osobistego "Odkryj swój biegun" w dniach 9-10 grudnia 2016 do malowniczego Zamku w Krokowej. Położony zaledwie godzinę drogi od Gdańska 700-letni pałac, otoczony przepięknym parkiem, pozwoli nam oderwać się na chwilę od rzeczywistości i spojrzeć z dystansu na swoje życie. 


DLACZEGO WARTO?

 • WIELOLETNIE DOŚWIADCZENIE MARKA KAMIŃSKIEGO W PIGUŁCE
 • POLSKA METODA MOTYWACJI I OSIĄGANIA CELÓW
 • 16 NARZĘDZI DO PRACY INDYWIDUALNEJ, KTÓRE ZABIERZESZ ZE SOBĄ DO DOMU
 • PROWADZENIE PRZEZ WYKWALIFIKOWANĄ KADRĘ TRENERSKĄ
 • SPOTKANIE Z LUDŹMI O NIEPOWTARZALNYCH HISTORIACH
 • POTĘŻNA DAWKA ENERGII I INSPIRACJI!
 • PODRÓŻ PRZEZ 10 KROKÓW, PROWADZĄCA NA TWÓJ BIEGUN
 • POMOC W ORGANIZACJI DZIAŁAŃ NA RZECZ POTRZEBUJĄCYCH DZIECI I MŁODZIEŻY

OPŁATA

Koszt warsztatu to 500 zł

Osoby, które należą do Klubu Odkrywców Dobra lub otrzymały ulotkę promocyjną, płacą o 10% taniej!! 

Pamiętaj, że są to najlepiej wykorzystane pieniądze! Płacąc za swój udział w warsztacie wspierasz organizację Obozów Zdobywców Biegunów dla dzieci i młodzieży oraz grupę 10 podopiecznych Fundacji Marka Kamińskiego zmagających się z przewlekłymi chorobami.

*Fundacja Marka Kamińskiego nie pokrywa kosztów dojazdu, noclegu w trakcie warsztatów.

*Fundacja Marka Kamińskiego zastrzega sobie prawo do nieprzeprowadzenia warsztatu jeśli nie zbierze się odpowiednia liczba uczestników.

 


JAK SIĘ ZAPISAĆ? 

1. Wybierasz poniżej rodzaj oraz ilość biletów

2. Podajesz w formularzu swoje dane kontaktowe

3. Wybierasz formę płatności

4. Otrzymujesz potwierdzenie dokonania wpłaty i zapisu na wydarzenie

5. Gotowe!

 


OPINIE UCZESTNIKÓW

"Warsztaty były perfekcyjnie przygotowane. Wszystko jest osiągalne! Wystarczy dobrze pomyśleć i zaplanować." Julia

 

"Żadne szkolenie dotyczące realizacji celów nie było tak dobre. Zmieniam SMART na WARTO. W chwilach zwątpienia będę wracać do cytatów będących nieodzowną częścią warsztatu." Klaudia

"Osobiście jestem pod wielkim wrażeniem tego szkolenia. Jeszcze nigdy nie spotkałem się z takim podejściem do badania swojego wnętrza." Mirek 

 

"Odczuwam spokój, którego bardzo ostatnio mi brakowało. Fantastyczna i jednocześnie prosta metoda. Jestem pod ogromnym wrażeniem!" Marzena

IMG_8924 - Kopia 14713534_1788037831413997_4805964793817666708_n 4


METODA BIEGUN ORAZ PROGRAM

PROGRAM WARSZTATU.pomniejszone

Program warsztatów opiera się na metodzie Biegun, która jest sztuką odkrywania siebie i osiągania celów. Opracowana została na podstawie doświadczeń i wypraw polskiego podróżnika i polarnika Marka Kamińskiego. Podczas warsztatów uczestnicy przechodzą drogę od określenia swojego celu, wewnętrznego bieguna, do jego realizacji i poznania siebie. Realizujemy następujące 10 kroków:

Obraz1

 


LOKALIZACJA

W nowym roku zmieniamy odrobinę lokalizację. Chcielibyśmy sprostać oczekiwaniom, które do nas napływają i tym razem proponujemy kilka miejsc, między innymi: znaną już SZTUKĘ WYBORU w Gdańsku, ZAMEK w Krokowej oraz Sopot, Warszawę i  Lublin.

Mamy ogromną przyjemność organizować warsztaty w ponad 700-letnim Zamku rodziny von Krockow, który może pochwalić się bogatą historią. Tutaj gościł król Zygmunt III Waza, a u schyłku XVIII wieku nauczycielem był wielki niemiecki filozof Johann Gottlieb Fichte. Przedstawiciele rodu sprawowali na przestrzeni wieków ważne urzędy kościelne i państwowe. Pośród nich silna postać Luizy von Krockow, która była inicjatorką wielkiego krajobrazowego parku w modnym wówczas stylu wczesno-romantycznym, mecenaska literatury i sztuki. To spod Jej pióra wyszła książka „Idee pedagogiczne”, która miała stanowić zaczyn dla wychowania panien wszelkiego stanu. Do dzisiaj w Zamku w sali Jej imienia odbywają się rozmaite przedsięwzięcia kulturalne w tym koncerty choćby Vivaldiego czy Schumana. Natomiast w zamkowej restauracji nasyconej zapachem staropolskiej kuchni, odnaleźć można również kaszubskie smaki. 

Zamek Krokowa
ul. Zamkowa 1
84-110 Krokowa
www.zamekkrokowa.pl

Dla uczestników warsztatów przygotowana jest specjalna oferta:

Koszt noclegu ze śniadaniem 100 zł/dobę

Koszt wyżywienia (obiad: zupa, danie główne, deser, kawa, herbata, woda mineralna, przerwy kawowe)-70 zł/dobę

DZIEDZINIEC

SALA ŻEROMSKIEGO


Najczęściej zadawane pytania:

 1. Czy takie warsztaty są na pewno dla mnie?
  Nie przekonasz się tego, dopóki nie weźmiesz w nich udziału! 🙂 Podczas warsztatów budujemy bezpieczną, przyjazną atmosferę. Program i ćwiczenia są bardzo różnorodne, dlatego każdy powinien znaleźć coś dla siebie.
 2. Co dadzą mi takie warsztaty?
  Przede wszystkim czas i przestrzeń na to, by móc pochylić się nad tym, o czym od dawna marzysz i chcesz zrealizować. Korzystając z konkretnych ćwiczeń możesz określić swój cel, zbudować plan jego realizacji, zastanowisz się nad tym, jak wprowadzić zmianę w życie. Zweryfikujesz też swoje dotychczasowe cele i będziesz miała okazję sprawdzić, które są tak naprawdę Twoje i wypływają z Twojego wnętrza. Poznasz siebie i kierujące Tobą wartości. Dowiesz się, jak czerpać inspirację z własnego życia. Warsztaty to również okazja do spotkania wyjątkowych ludzi, a także okazja na nawiązanie dalszej współpracy z Fundacją Marka Kamińskiego.
 3. Czy muszę się przygotować?
  Przed warsztatami wysyłamy małe zadanie do przygotowania, które pomaga wejść w tematykę  warsztatów oraz przywołać swoje marzenia i pragnienia. Poza tym, dobrze zaopatrzyć się w otwartość, pozytywne nastawienie i uśmiech na twarzy 🙂

Masz jeszcze jakieś pytania? Zachęcam do kontaktu!

 

Agnieszka Leśniewska

agnieszka.lesniewska@kaminski.pl

tel: 513 572 000

tel. 58 5523315