Za nami październikowa edycja warsztatów rozwoju osobistego "Odkryj swój Biegun". Spotkaliśmy się w przepięknym, ponad 700-letnim Zamku w miejscowości Krokowa, oddalonym od Trójmiasta zaledwie godzinę drogi jazdy samochodem. Na miejscu zastała nas prawdziwie złota, wielobarwna polska jesień, zachęcająca do spacerów po zamkowym parku.

Warsztaty rozpoczęliśmy od odkrywania swojego bieguna- celu, który chcemy realizować w zgodzie ze swoimi wartościami i samym sobą. Jak się okazało, nie jest to takie łatwe i można zaskoczyć samego siebie. Pracowałyśmy również nad swoimi mapami marzeń. To niektórym już znane ćwiczenie, pozwoliło spojrzeć na nowo na niektóre obszary swojego życia i wyciągnąć ciekawe wnioski. Kolejny dzień był okazją do przygotowania konkretnej drogi realizacji swojego bieguna, stawieniu czoła potencjalnym trudnościom, czy  znalezieniu pozytywnych stron zarówno sukcesu jak i porażki.

W niezwykle otwartej i ciepłej atmosferze spędziłyśmy wspaniałe 2 dni, wiele ucząc się od siebie i inspirując siebie nawzajem. Powstał nawet alternatywny i bardzo kreatywny pomysł na rodzinne spędzanie sylwestra!

Serdecznie dziękujemy uczestniczkom za niezwykłe zaangażowanie, odwagę i otwartość w dzieleniu się swoimi przeżyciami. Stworzyłyście niepowtarzalną atmosferę!

Do zobaczenia! 🙂

4

3 2 1

Możliwość komentowania jest wyłączona.